♥AhOjKy LiDiČkY vÍtEjTe..PlS kOpČeTe Se ZdRoJeM♥


!!OBĚDNEJ SI DESIGN U MÍHO SB NICI..THUDuben 2009

New design!

29. dubna 2009 v 16:07 ♥Různé♥
AhojQy!!!!!
TáQ mám new design me se moc líbí! objednala sem si ho tady: kirsten-graphic.blog.cz...díQy moc! Určo ten blog navštivte, protože ona děla faQt náááádherný designy...TáQ ještě jednou moc děQuju!! Páááá Vaše VerušQa


Jaká fotka Ashley? hlasuj v anketě

24. dubna 2009 v 17:22 ♥Ashley Tisdale♥
Ashley Tisdale
1.fotka

Ashley Tisdale
2.fotka
Ashley Tisdale
3.fotka
Ashley Tisdale
4.fotka

Ashley Tisdale
5.fotka
Ashley Tisdale
6.fotkaAshley Tisdale
7.fotka

The sims

22. dubna 2009 v 16:02 ♥Různé♥photoshoot Miley Cyrus:-)

20. dubna 2009 v 19:46 ♥Miley Cyrus♥
Klásnej shoot s Miley Cyrus mimochodem mam její druhý cd je supéééééééér


Jak se máte??

20. dubna 2009 v 19:27 ♥Různé♥
AHOJKY TAK CO JAK STE SE DNESKA MĚLI!!!!!!!?????????
Mno ja sem myslela, že dnesk ve škole chcípnu taková nuda to je!! a navíc sem mě strašně chtělo spát...a dneska sme navíc psali čtvrtletku z matiky ježííš á tu matiku tak nesnášim!
Ale určo z toho budu mít špatnou známku....jo a ještě něco dneska sem se mrtě smála na svýho milýho nee kecám byl to jeden kluk kterej se mě strašně líbíl a on se na mě taky hezky usmál no já myslela, že se tam z toho jeho úsměvu zhroutim! Ale vypadá to, že bude ještě docela dlouho trvat než z toho bude něco víc!....Mno po škole sme šly s mojí kámoškou nakupovat do coal boxu vybrala sem si takový nádherný dc boty a roxy tricko mno a roxy batoh sem z toho nadsena mno a kamoska si vybrala nadherny brejle dc a taky boty ale etnies a jeste mikcu element...no zejtra se mi nechce do školy protože máme tělák ale co musim to nějak přežít!TAK SE MĚJTE HEZKÝ PÁÁÁ VAŠE VERUŠKA

aaaaaaaa

18. dubna 2009 v 17:43 ♥Různé♥
Dej si to na blog nebo za 7. dní zemřeš!!
Jedný holčičce se tohle stalo,protože když si to nedala na blog,tak za 7 dní k ní přesně o půlnoci přišla tahle příšera a zabila jí vlastním nožem!Takže si to zkopči,jinak se ti tohle stane,jako holčičce!ROZMYSLI SI TO!!!

Ashley s Vanessou na nákupech

18. dubna 2009 v 11:12 ♥Ashley Tisdale♥
vanessa-hudgens-ashley-tisdale-hsm3.jpg
Představte si, že je vám něco kolem 19 let, jste bohatý a zná vás celej svět. Můžete si koupit co chcete, kdy chcete a nehledíte na cenu.
Kdyby jste byli v týhle situaci pravděpodobně byste dělali to, co Vanessa Hudgens a Ashley Tisdale. Nakupovali a utráceli a ve velkym. Třeba ve Valencii, kde duo z HSM provětralo svoje kreditky naposled.
Tak a teď hlavně zpátky na zem:


Miley Cyrus a Emily Osment na nákupech

9. dubna 2009 v 18:56 ♥Miley Cyrus♥
Emily a miley-dvě nej kámošky si vyrazily na nákupy ale oboum to mocinky slušelo mam je obě ráda to sou mrtě holky...
Barack Obama v Praze!

5. dubna 2009 v 18:05 ♥Novinky♥

BARACK OBAMA V PRAZE!
Dnes na Hradčanském náměstí vystoupil americký prezident Barack Obama
prezident vystoupil až po desáté hodině...jeho manželce Michelle to moc slušelo
"Jsem pyšný, že tu stojím s vámi v centru tohoto úžasného města ve středu Evropy. A abych parafrázoval jednoho ze svých předchůdců, jsem pyšný na to, že jsem přivedl Michelle Obamovou do Prahy," parafrázoval Obama na úvod Johna F. Kennedyho.

V úvodu si získal i tisíce lidí, kteří přišli na Hradčanské náměstí, když prohlásil, že se naučil oceňovat český smyl pro humor. A připomenul hned i historické vazby USA a Československa.

"Za mnou vidíte sochu hrdiny českého národa Masaryka. V roce 1918, poté, co Amerika podpořila nezávislost Československa, Masaryk hovořil v Chicagu hovořil k davu 100 00 lidí," řekl Obama a ocenil, že i jeho projev si přišly poslechnout desetitisíce lidí. Zmínil i vztah Masaryka a amerického prezidenta Wilsona.

Ocenil také magii a význam české metropole: "Po více než tisíc let byla Praha vždy výjimečná, za časů míru i války, viděli jste jak říše vznikají a padají, zažili jsem revoluce ve vědě i v umění," řekla hlava Spojených států a Prahu označila za "zlaté město, které je mladé i starobylé".
Ocenil taktéž význam událostí z nedávné historie, které napomohly pádu železné opony.

Mě se přednes moc líbíl sem ráda, že Barack Obama přijel do Prahy a tady je pár fotek:
Americký prezident Barack Obama při projevu na Hradčanském náměstí v Praze.

Manželé Obamovi zdraví tisíce lidí na Hradčanském náměstí.Americký prezident Barack Obama (vlevo) se na summitu EU-USA v Kongresovém centru v Praze setkal s bývalým českým prezidentem Václavem Havlem.
Premiér ČR Mirek Topolánek (vpravo) přivítal v Kongresovém centru v Praze prezidenta USA Baracka Obamu na summitu EU - USA.Prezident USA Barack Obama s manželkou Michelle na Pražském hradě s prezidentem ČR Václavem Klausem a jeho chotí LiviíNápisem NO STAR WARS (Žádné Hvězdné války) na nahé kůži chtějí odpůrci umístění amerického radaru protestovat na Hradčanském náměstí.---Odpůrci radaru


Maledivy

2. dubna 2009 v 17:01 ♥Různé♥
No řekni není to krása?